Відбувся семінар з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми – ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Відбувся семінар з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 28 липня 2017 р. в навчальному класі Бучацького районного центру зайнятості проведено семінар щодо запобігання торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.

Про це повідомляє сайт БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.
Для проведення заходу запрошено керівника  районного центру  соціальних служб для дітей сім’ї та молоді  Анжеліку Міщанчук , яка вела  мову про правові гарантії праці в Україні, ознайомила присутніх з можливостями надання допомоги співвітчизникам реалізувати свої здібності на рідній землі.
Ведуча зустрічі звернула увагу на проблеми, причини міграції , правові аспекти, методи врегулювання конфліктів , що виникають при пошуках роботи за кордоном.
Особлива увага зосереджувалась на тому, як міграційні проблеми впливають на стан суспільства, розвиток та функціонування ринку праці держави. Наголошувалось і на негативних наслідках працевлаштування  за кордоном .
Анжеліка Міщанчук  надала корисні поради , які дозволять уникнути неприємних ситуацій для тих, хто все ж таки розглядає ймовірність виїзду за кордон. Навела статистичні дані щодо торгівлі людьми, яка набула загрозливого характеру не лише в Україні, але й цілому світі.
Надіємось , що такі факти привернули увагу потенційних мігрантів , і змусять замислитись осіб, які розмірковують над можливістю виїзду за кордон.
У семінарі взяли участь 14 осіб з числа безробітних.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*