У Тернополі перебуває Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді – ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Тернополі перебуває Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді

Генеральний консул Мірослав Можіта та консул з економічних питань Генерального консульства Даніел Цабан зустрілися із керівниками області – головами обласної ради Віктором Овчаруком та ОДА Степаном Барною. Під час годинної зустрічі йшлося про поточний стан співробітництва та перспективних напрямків співпраці між Тернопільщиною та Словаччиною. Високоповажні гості переглянули презентацію економічного та туристичного потенціалу Тернопільської області.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТЕРНОПІЛЬСЬКУ ОБЛАСНУ РАДУ.

«На Тернопіллі створений сприятливий інвестиційний клімат. Обласна влада робить усе, щоб сприятливими були умови і для ведення бізнесу, – наголосив на зустрічі Віктор Овчарук. – Обласна рада завжди готова до співпраці і відкрита до взаємовигідного співробітництва з різними країнами у різних галузях – економіці, освіті, медицині, туризмі, культурі тощо.  Наша область найактивніше працює у впровадженні реформ децентралізації і є лідером в Україні. На сьогодні у нас створено 36 об’єднаних територіальних громад, і цей процес триває й надалі. Відтак уже самі громади можуть налагоджувати міжнародну співпрацю, залучати інвестиції та працювати над розвитком своїх територій. Від імені депутатського корпусу вітаю Вас на Тернопільщині. Переконаний у подальшому зміцненні українсько-словацького партнерства».

Віктор Овчарук також привітав Мірослава Можіта із початком його дипломатичної місії на посаді Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді.

Довідково. Зовнішньоторговельний оборот товарами області з Словацькою Республікою за січень-травень склав 2,1 мільйона доларів США. Обсяги експорту – 0,2 мільйона, імпорту – 1,9 мільйона. Основу структури експорту склали котли, машини, апарати і механічні пристрої, жири, олії, а імпорту – полімерні матеріали, пластмаси. Станом на 1 квітня 2017 року загальна сума прямих словацьких інвестицій, що зайшли в економіку області, скалала 16,7 тисяч доларів США. На Тернопільщині працює два підприємства з словацьким капіталом (у Тернополі та Чорткові) в галузях сільського, лісового, рибного господарства та охорони здоров’я.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*