Тернопільські фіскали доводять фірму до банкрутства

Ми вже розповідали про «бєзпрєдєл» працівників слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління державної фіскальної служби у Тернопільській області у їх ставленні до ТОВ ”Мрія Агро Підгайці”. Про “нюанси” ставлення – зараз розповімо детальніше, а самих “ставленників”, враховуючи складність назви їх контори, називатимемо простіше – податкова поліція…

Так от, нагадаємо, податкова поліція несподівано – у жовтні 2016-го року – “наїхала” на ТОВ “Мрія Агро Підгайці” зі сміхотворною підозрою: мовляв, враховуючи ваш врожай-2016, сплатіть податки за такий же, який ви мали б мати у 2015-ому… І всі, документально підтверджені товариством факти про відсутність врожайного прибутку-2015, апріорі слідчими відкидались…

Складається (і небезпідставно) враження, що податківці цілеспрямовано діяли на знищення конкретного місцевого бізнесу. Не виключено, що мали на меті отримати з цього і фінансову користь. Не виключено… Але зараз – тільки про методи, які промовисто свідчать про, м’яко кажучи, заангажованість “операції”….

Податківці добре обізнані у місцевому “сільському менталітеті”. Коли, все, що не робиться у невеличкому населеному пункті, відразу ж стає відомим усім його мешканцям. Тому навмисно і діяли публічно – зухвало: у селах Голгоча і Юстинівка Підгаєцького району Тернопільщини максимально гучно провели обшуки у помешканнях директора ТОВ “Мрія Агро Підгайці” Миколи Слободяна і агронома підприємства Володимира Ходаня. Відразу ж зазначимо (маємо про це достовірну інформацію та свідчення) – нічого кримінального податківці не знайшли. І не могли знайти, бо ніякої “компри” там і не могло бути. ЇЇ просто не існує! І про це фіскали знали, але мета у них була зовсім інша – скомпроментувати підприємців.

Старі, як сталінські репресії, методи. Ви ж подивіться – обшукуємо, значить, злодії. Не знайшли нічого – дурня, головне, що “прославили” обшуком, натякнули на ймовірну злодійкуватість… Нехай примітивно, але похитнули певним чином довіру односельчан, “як луною” по селах пройшлося про нібо-то якісь правові негаразди у земляків. Також навмисно розповсюдили інформацію серед контрагентів – партнерів фірми, які мали б, за задумом фіскалів-рекетирів, засумніватись: чи варто мати справу з ТОВ “Мрія Агро Підгайці”?

До честі партнерів фірми, досконало знаємо про це, вони, ані на мить , не засумнівались у порядності ТОВ “Мрія Агро Підгайці”. Бо і самі проходили через такий, традиційний для нинішніх фіскалів, “прес”. Тому і розуміють, що чергове, начебто кримінальне, переслідування головно пов’язане з примітивним прагненням “скосити” хабар з бізнесменів за злочин, якого вони не скоювали. А у разі невдачі, помститись непоступливим підприємцям, банально, доведенням їх до банкрутства.

Зараз юристи ТОВ “Мрія Агро Підгайці”, маючи беззаперечні докази, оскаржують у судах “бєзпрєдєл” тернопільської податкової поліції.

Редакція у цей процес не може втручатись. Але обов’язково зробимо те, що у наших силах – триматимемо перебіг подій на постійному контролі і розповідатимемо, хто переможе. Службісти, які утримуються за рахунок податків і прагнуть хабарів, чи підприємці, які ці податки сплачують і хабарі давати не хочуть і не будуть?

ДЖЕРЕЛО: ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*