На Тернопільщині відбувся традиційний міжобласний турнір з волейболу серед чоловічних команд – ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині відбувся традиційний міжобласний турнір з волейболу серед чоловічних команд

5 листопада, у спортивному залі Борщівського агротехколеджу відбувся традиційний міжобласний турнір з волейболу серед чоловічних команд пам`яті колишнього голови Борщівського відділення НОК України Григорія Олійника.

Повідомляє сайт БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Організаторами його вже традиційно стали Тернопільське обласне відділення НОК України (перший заступник голови Віталій Ігнатенко), та відділ освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації. Склад учасників турніру був досить представницьким.

Борщівщину представляли команда «Олімп» – учасник чемпіонату області, та молодіжна команда міста «Борщів-1». Гостями були команда «Сапсан» з Чорткова – учасник першості області та незмінний учасник турніру – команда «Оболонь» з Чемирівців Хмельницької області.

Під час відкриття було піднято прапор України, звучав гімн держави, всі схилили голови у хвилині мовчання. Добрі слова про хорошого друга, надійного товариша, зразкового сім`янина Григорія Олійника говорили перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець, начальник відділу  освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валерій Ромашенко, ветеран спорту Яків Кубей, дочка покійного Оксана Григорівна та брат – Іван Степанович.

Після відкриття розпочалися цікаві і напружені поєдинки, а переможець визначився лише в останньому матчі, в якому «Олімп» (Борщів) переміг 2:0 гостей з Хмельниччини і другий рік поспіль завоював почесний приз. Хмельничани-чемирівчани стали у цей раз лише третіми, а друге місце вибороли волейболісти з Чорткова. Переможці були нагороджені великим перехідним кубком, малим кубком, медалями та грамотами, призери отримали кубки, медалі і грамоти.

Вручали їх Віктор Голубець та Валерій Ромашенко. Щира подяка від організаторів та учасників турніру директору агротехколеджу Ярославу Козію – за гостинно наданий зал.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*