На Тернопільщині бізнесмен взяв у заручники робітників – ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині бізнесмен взяв у заручники робітників

За повідомленням сайту ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО,  надзвичайна ситуація трапилася в Чорткові. Там місцевий мешканець близько 12:00 взяв у заручники жителя району. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та група швидкого реагування.

За попередньою інформацією, два підприємці районного центру ведуть війну за територію з будівлею. Справа дійшла до суду.

Проте один з бізнесменів не дочекавшись рішення Феміди, взяв власну рушницю та прийшов на територію. Там саме робітники демонтовували будівлю.

Озброєний чоловік усіх вигнав звідти, залишивши у заручниках чотирьох жителів Чортківського району. Трьох з них він відпустив згодом, а одного залишив біля себе.

Одна з вимог місцевого підприємця – це приїзд журналістів та високопосадовців з області. Коли вона була виконана, то зловмисник заявив про свою позицію телевізійникам, вистрілив 2 рази у повітря і лише після цього віддав зброю заручнику. Бізнесмена затримали правоохоронці.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 147 ККУ – захоплення заручників. Триває слідство.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*