До Гусятинського бюджету внесено зміни – ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

До Гусятинського бюджету внесено зміни

У залі засідань райдержадміністрації та районної ради відповідно до розпорядження голови районної ради  від 14 липня 2017 року №  50, згідно з ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» відбулося пленарне засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.  У її роботі взяв участь голова районної державної адміністрації Віталій Батіг.

Про це повідомляє сайт ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

На розгляд депутатів районної  ради було представлено такі питання:    про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року;   про договори про міжбюджетні трансферти на 2017 рік;   про затвердження розпоряджень голови Гусятинської РДА;   про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;   про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гусятинського району у власність об’єднаних територіальних громад; про затвердження договору оренди;   про затвердження районних програм;   різне.

Головний спеціаліст фінансового управління райдержадміністрації Андрій Цимбалюк, доповідав по питаннях фінансового характеру. Оскільки   виконання районного бюджету за перше півріччя поточного року складає 118,3  відсотки, у порівнянні  з відповідним  періодом  2016  року, до  загального фонду  районного бюджету надійшло власних доходів  13 771,3  тис.грн  , надходження  збільшились   на   59,3 відсотки  або  на   5 125,5  тис. грн  то виникла потреба у розподілі даних доходів. Депутатам було запропоновано внесення змін до районного бюджету, виходячи із фінансових показників за 1-ше півріччя.

Віталій Батіг закликав голів місцевих рад ужити усіх заходів для кращого наповнення місцевих бюджетів, крім цього раціонально використовувати бюджетні кошти з метою попередження виникнення заборгованостей на кінець року.

Депутати розглянули усі, винесені для розгляду, питання та прийняли відповідні рішення.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*