День довкілля у районі – ПІДГАЄЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

День довкілля у районі

День довкілля, який відпрацювали на природі жителі району, був, мабуть, наймасовіший і  найрезультативніший за останні роки. Люди засумувавши впродовж надзвичайно довгої зими за справжнім весняним теплом, яскравим сонечком, охоче взялися до справи. А роботи вистачало усім. Це і прочищання від дикоростучих пагонів придорожніх насадок, збирання сміття обабіч шляхів, наведення порядку у парках, скверах, садіння дерев. На жаль, не вдалося побувати скрізь,  де працювали представники найрізноманітніших підприємств і організацій. Ще за декілька днів до всенародної толоки представниками влади було наведено лад біля багатьох доріг. У День довкілля цю роботу продовжили. Кожен, хто їхав у сторону Тернополя, мав можливість помилуватися результатом цієї нелегкої праці. Прибрані обочини доріг, почищені посадки, побілені основні дерева.

Повідомляє сайт ПІДВОЛОЧИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на pidvolochysk.info.

Так само і по дорозі зі Скалата у сторону Тернополя, на всіх інших шляхах також проходила і зараз ще йде робота. Наприклад, жителі Чернилівки ще минулого понеділка разом із сільським головою вирубували кущі по дорозі на Качанівку. Кульмінацією, центром, родзинкою Дня довкілля безперечно став наш древній Скалат, який цього року готується відзначити своє 500-ліття. Ще у 1969 році на окраїні містечка, біля річечки і ставу жителями Скалата, було посаджено чудовий парк з оригінальним плануванням. Висаджені дерева прийнялись і виросли, проте багаторічна бездоглядність також дала свої результати. Парк заріс диким чагарником, зруйнувалися доріжки. Ідею скалатчан по відновленню парку підтримали голова обласної державної адміністрації Валентин Антонович Хоптян, районні керівники. І зразу закипіла робота. Минулої суботи до скалатського парку автобусами і автомобілями приїхали представники багатьох обласних організацій і установ, працівники Скалатського лісництва. Дуже скоро під дією людських рук і техніки стали проглядатися обриси парку у такому вигляді, як він був задуманий. Було не лише вирубано багато непотрібних диких кущів, але й було насаджено велику кількість ялин, зроблено туєву алею. В роботі по оновленню давнього парку взяв особисту участь голова ОДА В.А. Хоптян, перший заступник голови, керівник апарату РДА М.О. Черевик, голова районної ради В.А. Городницький, куратор району, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області Л.З. Хома і, звичайно, міський голова Скалата Н.М. Станьковська.

Коли основні роботи з прибиранням і посадки дерев було закінчено, Валентин Антонович розповів, яким він бачить цей парк у недалекому майбутньому. На його думку тут мають бути вимощені доріжки, працювати фонтан, у дитячому кафе має бути все для потреб маленьких скалатчан, а у закладі для дорослих — більярд і інші об’єкти відпочинку. В роботах по облаштуванню парку візьмуть участь найрізноманітніші організації району і області. Кожній буде дано відповідне доручення і вказано конкретні строки його виконання.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*